Ви прагнете того, щоб про вашу дитину по-справжньому піклувались?

Чи хотіли б ви, щоб ваша дитина була успішною у майбутньому житті?

Ми знаємо як цього досягти!

Для повноцінного розвитку малюка не достатньо гарячої лю­бові та ніжної турботи батьків. Дитина повин­на навчитися само­стій­ності, вмінню працю­вати та спілкуватися у колі своїх ровесників.

Постає тільки одне питання: де знайти колектив, який може реалізувати поставлену мету?

Головне дізнатися, хто буде працювати з Вашою дитиною. Важливо, щоб це були люди, безумовно, професійні, досвідчені, добрі та толерантні.

Ще одна важлива умова - невелика кількість дітей у групі. Це забезпечує високу якість підготовки дітей до школи.

Саме такі умови Херсонський Академічний ліцей при ХДУ пропонує у підрозділі НТШ „Перспектива” 0 клас.

Розвиток творчих здібностей дітей гармонійно пов’язаний з формуванням їхньої пізнавальної активності.

Викладання ведеться українською мовою. Разом з батьками діти охоче вивчають національні традиції українського народу, знайомляться з українським фольклором, беруть участь у різноманітних святах .